ПРО МАГАЗИН ZOKA>

Вітаємо Вас, шановний Відвідувач!

Якщо Ви відвідали наш сайт – значить Ви у пошуках сучасного опалення. І значить – Ви на вірному шляху! І не важливо, що Ви шукаєте: внутрішньопідлогові конвектори, вбудовані радіатори або батареї в підлозі - все це маємо!

ПАРУ СЛОВ ПРО МАГАЗИНУ

Ми, компанія ZOKA знаємо все і навіть більше про внутрішньопідлогові конвектори, ті самі батареї в підлозі, якими Ви, шановний Відвідувач, ймовірно цікавитесь. Наш інтернет-магазин організований таким чином, щоб Ви легко могли знаходити необхідну інформацію про продукцію, ціни, наявність та ін. Вся інформація на сайті погоджена з офіційними джерелами і повністю актуальна. В інтернет-магазині ZOKA представлено широкий асортимент продукції: від бюджетного обладнання до флагманів світового ринку опалення. Тим не менш, всі товари, представлені на сайті, мають високу якість та офіційну гарантію від виробника!

ЩО ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ НА ZOKA?

 • Підібрати внутрішньопідлогові конвектори без вентиляторів для відсікання холодного повітря від панорамних вікон;
 • Придбати потужні вбудовані в підлогу конвектори з вентиляторами для повноцінного обігріву приміщень;
 • Вибрати декоративні решітки для конвекторів із найширшого асортименту, представленого в магазині;
 • Замовити комплектацію: термостати, модулі управління, комплекти підключень тощо;
 • Купити електричні внутрішньопідлогові конвектори та всі комплектуючі до них;
 • Віддати перевагу підлоговим конвекторам опалення із сучасним дизайном та відмінною продуктивністю;
 • Віддати перевагу плінтусним конвекторам водяного опалення;
 • Зупинити свій вибір на класичних настінних конвекторах з природною або примусовою конвекцією.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

 • Великий вибір оригінальної продукції з офіційною гарантією від виробника;
 • Ніжчі ціни, порівняно з іншими інтернет-ресурсами, та спеціалізованими магазинами;
 • Гнучкі умови знижок. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам;
 • Наявність продукції складі. Найпопулярніші товари є у наявності, можна купити вже сьогодні;
 • Великий виставковий зал, де представлені зразки товарів усіх брендів! Завітайте до нас і ознайомтеся з продукцією "в живу";
 • Професійна консультація та підбір. Нам важливо, щоб Ви робили правильний вибір;
 • Можливість вибору способу оплати замовлення: готівкою, на картку, на розрахунковий рахунок, з ПДВ (для юр. осіб);
 • Швидка доставка по Києву та в будь-яку точку України.

Щоб зробити правильний вибір опалювального обладнання, не потрібно витрачати години на вивчення незліченних пропозицій на ринку та вникати у всі існуючі та неіснуючі нюанси. Ми створили інтернет-магазин, в якому Ви зможете знайти прилади конвектрного опалення будь-якого типу, виду та виробництва, порівняти їх, отримати рекомендації фахівців, додаткову сидіння та зробити вдале придбання! Ласкаво просимо до zoka.com.ua та вдалих Вам покупок!Відгуки

Якісний товар

Адекватні ціни

Наявність на складі

Швидка доставка

Конвектори опалення

Конвектори опалення - сучасні прилади для швидкого та ефективного обігріву приміщень. Вони дуже енергоекономічні, але при цьому мають високі показники теплової ефективності. Завдяки сучасній автоматичній системі керування, конвекторні обігрівачі здатні швидко реагувати на зміни температурних показників опалюваному приміщенні та коригувати теплову потужність, залежно від поставлених завдань.

Конвектори для опалення мають багато різновидів у своєму асортименті, які можуть відрізнятись за способом монтажу (внутріпідлогові конвектори, настінні конвектори, конвектори для підлоги та ін.), типу конвекції (з вентиляторами і без вентиляторів), по виду теплоносія (водяні та електричні конвектори), а також по бренду-виробнику (європейські або вітчизняні).

Внутрішньопідлогові конвектори опалення призначені насамперед для обігріву приміщень з великими панорамними вікнами до підлоги. Такі конвектори встановлюються вздовж вікна у рівень підлоги. Вони зовсім не займають простору в приміщенні та не перешкоджають панорамному вигляду з вікон.

Підлогові конвектори опалення відмінно підійдуть для встановлення у великих вікон з низькими підвіконнями. Такі конвектори мають сучасний лаконічний зовнішній вигляд, короб може фарбуватись у будь-який колір. Також підлогові конвектори опалення можуть бути виконані у формі лави.

Настінні конвектори опалення зовні схожі зі стандартними сталевими радіаторами, але відрізняються більш сучасним виглядом (корпус може бути пофарбований у будь-які кольори), швидкістю реакції на температурні зміни в приміщенні, тепловою потужністю , а також широким розмірним та модельним рядом.

Цокольні конвектори опалення призначені для вбудовування у вертикальні поверхні: підвіконні простори, сходи, стіни та ін. Такі конвектори мають високі показники потужності завдяки вбудованим вентиляторам. Цокольні конвектори опалення непомітні в інтер'єрах та не займають простору.

Плінтусні конвектори опалення встановлюються, як правило, за периметром приміщення, за принципом плінтуса. Таке розташування опалювальних приладів сприяє комфортному та рівномірному обігріву приміщень, при цьому конвектори практично не займають корисного простору.

Фасадні конвектори опалення призначені для обігріву багатоповерхових будівель зі заскленими фасадами, де інші прилади опалення не здатні досягти необхідного ефекту. Прилади встановлюються на профілі фасаду будівлі та перешкоджають попаданню холодного повітря до приміщення.

Опалення приміщень конвекторами

Всі прилади опалення, які ми з Вами використовуємо, за способом передачі тепла поділяються на два типи. Одні передають тепло методом інфрачервоного випромінювання (теплової радіації), інші – за допомогою конвекції (наприклад, внутрішньопідлогові конвектори).

Відмінності між радіаторами та конвекторами опалення

Інфрачервоне випромінювання характерне для радіаторів опалення, добре нам відомих як звичайні батареї. Конструкція радіатора така, що його нагрівальні елементи відкриті та нагрівають приміщення за допомогою теплової радіації (випромінювання). Прилади розсувають невидимі людині електромагнітні хвилі, які нагрівають усі об'єкти, що знаходяться у зоні дії хвиль. У в межах приміщення, такими об'єктами виступають стіни, підлога, стеля, меблі та інші речі. Повітря в такому приміщенні нагрівається, зокрема від об'єктів, що одержали тепловий заряд від радіатора.

Методом конвекції передають тепло конвектори опалення (звідси назва). Конвектори влаштовані так, що їх нагрівальний елемент (теплообмінник) прихований у корпусі, який майже не нагрівається. Процес теплообміну відбувається всередині корпусу конвектора, за допомогою природних конвекційних процесів повітря (холодне повітря опускається вниз, витісняючи легше нагріте повітря). Таким чином, практично вся теплова енергія конвектора опалення передається безпосередньо повітрю, а не навколишнім предметам. Відповідно, теплові відчуття в приміщенні, що обігрівається за допомогою конвекції, більш природні та комфортні.

Економічність конвекторів опалення

 • Конвектори опалення оснащені високоефективними теплообмінниками. міді та алюмінію. Тому навіть при відносно невеликих розмірах, конвектори здатні видавати високі показники теплової потужності.
 • Конвектор опалення вміщує практично в 6 разів менший об'єм води в порівнянні з радіатором, тому енергії на нагрівання теплоносія йде значно менше.
 • Теплообмінник конвектора з малою кількістю води мало інертним. Таким чином, прилад топлення здатний швидко реагувати на зміни температури в приміщенні, підтримуючи комфортний режим і при цьому не витрачаючи зайвої теплової енергії марно.
 • на відміну від корпусу радіатора, який нагріваючись випромінює теплову енергію не тільки в приміщення а й назовні (через стіну, на якій він встановлений) корпус конвектора опалення практично не нагріваються. за цьому, вся теплова енергія, за допомогою конвекції, віддається повітрі в приміщенні.

Комфорт та безпека конвекторів опалення

 • Зовнішній корпус опалювального конвектора не нагрівається вище 35 °С, це виключає можливість побутових опіків про прилад. Цей факт особливо важливий для приміщень, де знаходяться діти.
 • Конвектори опалення передають тепло за допомогою конвекційних процесів повітряних мас у приміщенні, не використовуючи інфрачервоне випромінювання. за цьому, теплові відчуття в приміщеннях, що обігріваються конвекторам, більше комфортні.
 • Зовні конвектори опалення дуже компактні, мають сучасний. акуратний вигляд. Корпус конвектора може фарбуватись у будь-які кольори та відтінки, тому може послужити не тільки опалювальним приладом, але і оригінальним елементом інтер'єру.

Простий монтаж конвекторів опалення

 • ваги конвектори значно легші за сталеві радіатори опалення. Це є значною перевагою в процесі транспортування та монтажу приладу.
 • Нагрівальний елемент конвектора опалення легко очищається, тому ефективність приладу з часом не падає.

Види конвекторів типу монтажу

 • Внутрішньопідлогові конвектори - монтуються в рівень зі підлогою (у стяжку підлоги). Особливо актуальні внутрішньопідлогові конвектори для приміщень з великими панорамними вікнами до підлоги.
 • Підлогові конвектори – встановлюються на поверхні підлоги. Вирішують проблему опалення приміщень із великими вікнами з низьким підвіконним простором.
 • Настінні конвектори - монтуються на стіну в приміщенні (за принципом стандартних радіаторів опалення).
 • Цокольні конвектори - вбудовуються у вертикальні поверхні (стіни, меблі, сходи).
 • Плінтусні конвектори - розташовуються по периметру приміщення (за принципом плінтуса). Плінтусні конвектори забезпечують рівномірне обігрів. приміщення з усіх боків.
 • Фасадні конвектори - призначені для обігріву багатоповерхових скляних фасадів. Монтуються безпосередньо на фасади будівлі.

Підсумовуючи вище викладену інформацію, можна зробити короткий висновок про те, що конвектори опалення - чудовий варіант для швидкого та економічного обігріву приміщень у сучасних умовах, що має низку своїх переваг. Головне з яких – здатність ефективно та безпечно опалювати приміщення, забезпечуючи нам з Вами комфортний та здоровий мікроклімат.